logo

הצטרפות ליס? איך לקבל החלטה מבין כל ההיצע בשוק?

להשוואת מחירי חבילות טלוויזיה >>

 

עד לפני מספר שנים, הכל היה קל בהרבה יותר - כאשר שקלתם נותן שירותים בתחום הטלוויזיה, היו שתי שחקניות בלבד במגרש הזה - הוט ויס, ולכן, ההתלבטות הצטמצמה בין הצטרפות ליס לבין ההצטרפות להוט. חלפו שנים, שוק הטלוויזיה התפתח והסתעף, וכיום, ישנן שחקניות רבות נוספות, כך שגם הצטרפות ליס, כאשר היא נעשית, איננה נעשית כברירת מחדל, אלא כבחירה ספציפית ביס, על רקע מידע ונתונים שמעניקים לנו אתרי מועדוני צרכנות, כמו אתר מקושרת, למשל המבצעת גם השוואת אינטרנט. אבל, יחד עם זאת, מדובר במידע רב ובנתונים מבלבלים, שלא בהכרח מאפשרים לנו להשוות "תפוחים" ל"תפוחים". לעיתים, ניסיון השוואה בעצמכם, במקרים האלה, דומה יותר להשוואה בין תפוחים לעוגת טורט בעלת שלוש שכבות, כך שההסתמכות על אתרים מקצועיים הייתה (ועודנה) הדרך הנכונה לקבל את המידע הטוב ביותר.

שוקלים הצטרפות ליס? כדאי שתדעו!

כאחת משתי החברות הוותיקות, ה"מאויימות" מאז 2014 על ידי חברות צעירות ונמרצות יותר, יס איננה נחה על זרי הדפנה, אלא מתחדשת מידי פעם בשירותים נוספים וחדשים. יס מציעה שורה של שירותים הייחודיים לה, כמו שירותי ערוצים ספציפיים לצפייה ב-ye​sGO וב- ye​sGO קידס, שירותי yesMultiRoom, המאפשרים צפייה בתכנים שהוקלטו בממיר המרכזי בבית גם בממירים אחרים הנמצאים בחדרים אחרים, שירותי yesStreamer המאפשרים צפייה בתכנים שמקורם במחשב האישי ובאינטרנט במסך הטלוויזיה וכן הלאה. נראה, כי בעוד יריבתה הוותיקה, הוט, בחרה להתמקד בתחרות בתחום הטלפוניה, יס מכוונת את התפתחותה לתחום הטלוויזיה, ונראה כי היא עושה זאת בהצלחה לא מעטה.

קו טלפון של יס? יש חיה כזו?

במגמת הטריפל השורה במחוזותינו, גם הצטרפות ליס מעניקה לצרכנים אופציה לקו טלפון, אולם, מאחר וליס אין תשתית טלפוניה משלה, הדבר מחייב שיתוף פעולה בינה לבין ספקית תשתית הטלפוניה ששייכת לקבוצה שלה, בזק. כלומר, טלפוניה של יס מבוססת על התשתית הוותיקה והמוכר לנו של בזק, מה שמעניק לה יציבות ואמינות. שיתוף הפעולה בין יס לבזק ובזק בינלאומי הוא גם זה שממצב אותה בקו אחד עם שירותי האינטרנט של המתחרות האחרות.

שוק הטלוויזיה בישראל

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפריחה של חברות שונות בשוק הטלוויזיה בישראל. אחרי שנים בהן שלטו יס והוט נכנסו חברות נוספות שמאפשרות צפייה בטלוויזיה בשיטות נוספות. יחד עם זאת, עדיין יש כמה יתרונות לחברת יס.

 

למה דווקא יס?

חברת יס מספקת שירותי צפייה באמצעות לווינים, מה שמאפשר חווית צפייה טובה במיוחד, או כמו שיס אוהבים להגיד: "חוויה קולנועית גדולה מהחיים". שירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט עדיין לא מספיק יציבים, ובזירה הזו הטלוויזיה הלווינית של יס מספקת חווית צפייה איכותית יותר.

 

הצטרפות ליס: מה כולל השירות?

השירות של יס כולל מספר סוגי ממירים לטלוויזיה, שירותי VOD עשירים ומתקדמים ועשרות ערוצי טלוויזיה. הערוצים מחולקים על פי תחומי עניין ושכבות גיל וכל אחד יכול לבחור חבילת צפייה שמתאימה לו. שירות נוסף שמציעה החברה הוא בינג', באמצעותו ניתן לצפות בסדרות מלאות ללא המתנה לשידור שלהן.

 

יס מציעה מספר גדול מאוד של ערוצים, ביניהם:

  • ספורט- כל ערוצי הספורט הישראלים, כולל ערוצי ספורט 5, ערוצי ספורט 1-4 וערוץ ONE. בנוסף, מציעה יס גם ערוצי ספורט מרחבי העולם.

  • סרטים- מגוון ערוצי סרטים.

  • סדרות- קומדיה, דרמה, מתח, אקשן ועוד.

  • ילדים ונוער- ערוצי ילדים מהארץ ומהעולם.

  • תעודה וטבע- כל ערוצי הטבע שכולנו אוהבים.

  • ערוצים בשפות זרות- ערוצים בשפה הרוסית ועוד.

  • מוסיקה- ערוצי מוסיקה מגוונים.

 

אתם חושבים על הצטרפות ליס, לכן חשוב שתכירו את החבילות השונות שמציעה החברה. החבילה הבסיסית נקראת יס יסוד ועולה קצת פחות מ-120 ש"ח, חבילת יס simple עולה 149 ש"ח וחבילת simple RU עולה 159 ש"ח. חבילות נוספות הן טוטאל מורחב ואולטרה מורחב שעולות 199 ו-209 ש"ח בהתאמה. באתר מקושרת תוכלו לקבל מידע מדויק יותר אודות החבילות, ולבצע השווה נוחה בין האפשרויות השונות.

 

הצטרפות ליס | מקושרת