logo

בודקים מבצעים בסלקום? ככה תעשו את זה נכון!

 

להשוואת חבילות סלולר >>

חבילת הסלולר שלכם עומדת להסתיים? מבררים מבצעים בסלקום? מתעניינים בחבילות אישיות? חבילות זוגיות? חבילות כשרות או לבעלי עסקים?

חברת סלקום שהוקמה בשנת 1994 נחשבת כיום לחברת הסלולר הגדולה בישראל עם למעלה מ- 3.2 מיליון לקוחות. חברת סלקום שנמצאת בשליטתה של קבוצת  IDB פיתוח, רכשה בשנת 2011 את ספקית האינטרנט נטוויז'ן ומיזגה אותה לתוכה.

בשלהי 2014 הצליחה החברה לחדור אל שוק הטלוויזיה (סלקום tv), תוך שהיא משיקה ממיר משולב, המציע שירותי VOD שמושתתים על אינטרנט לצד ערוצי עידן פלוס. מאז, הספיקה החברה להמשיך ולעבות בהדרגה את השירות על ידי הוספת מגוון ערוצים שונים שמועברים באינטרנט בשידור חי.

 

חבילת תקשורת מרובעת שכוללת אינטרנט, טלוויזיה, טלפון קווי וסלולר

מאתר מקושרת, הנחשב לאתר אינטרנט מוביל בכל הנוגע להשוואת מחירים בין גופי התקשורת למיניהם, מציינים שהחל מחודש מאי 2017 הפכה סלקום לחברה הראשונה בישראל שמציעה חבילת תקשורת מרובעת שכוללת, בין היתר, שירותי אינטרנט, טלוויזיה, טלפון ביתי קווי ושלושה קווי סלולר, כשהכול בחשבונית אחת.

כיאה לחברה בסדר גודל שכזה, ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולים, חבילות ומבצעים בסלקום, המסווגים למספר קטגוריות שונות מותאמים למגזר העסקי וללקוחות פרטיים על פי צרכים. מאתר מקושרת מדגישים שחלק לא מבוטל מהחבילות האטרקטיביות והמבצעים בסלקום רחוק מעיניו של הציבור, ולעתים קרובות קורה שאותם המבצעים אינם מתפרסמים באתר הבית של החברה. הדבר נובע מכך שמדובר בחבילות ייעודיות המותאמות פרטנית למגזרים ייחודיים ולאוכלוסיות ספציפיות בהתאם לצורכיהם האינדיבידואליים.

מבצעים בסלקום- לסייע לצרכן הקצה לקצץ בהוצאות התקשורת

במקרים שבהם המבצעים בסלקום מותאמים פרטנית לאוכלוסיות ספציפיות, נציגי חברת סלקום לרוב לא יציעו אותם לציבור הרחב, אלא אם מכירים מלכתחילה את החבילות הללו ויודעים מראש מה לדרוש. יחד עם זאת, לעתים קורה שדווקא אותן החבילות שנתפרו אישית עבור קהל יעד מסוים, עשויות להיות משתלמות ביותר עבור לקוח ספציפי זה או אחר, אם רק יידע על קיומן.

מדובר בדוגמה קלסית מיני רבות שבאמצעותה ניתן להיווכח שגם צרכנים נבונים המקפידים להיוותר עם האצבע על הדופק, ונוהגים לברר, לבחון ולהשוות חבילות ומבצעים מידי תקופה, עדיין יכולים לחסוך בהוצאות תקשורת במידה והם מסתייעים באנשי המקצוע הנכונים.

בדיוק לתרחישים מסוג זה נוסדה חברת מקושרת, ששמה לה למטרה לסייע לצרכן הקצה לקצץ בהוצאות התקשורת, זאת באמצעות איתור החבילה המתאימה לו ביותר, תוך שקיפות מרבית והשוואה אובייקטיבית מול כל חברות התקשורת.

בטח שמעתם על רפורמת הסלולרי שביצע משה כחלון כאשר היה שר התקשורת, אך האם ניצלתם אותה כדי לחסוך בהוצאות התקשורת החודשיות? בשנים האחרונות נפתחו אפשרויות רבות לחיסכון בתחום, והצוות המקצועי של אתר מקושרת מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על מבצעים בסלקום.

 

מדוע חשוב לחסוך?

אנחנו עובדים ועובדים ומקווים לסגור את החודש בפלוס, אבל אם לא נתנהל נכון עם הכסף שלנו לא נצליח להתאזן. קיימות גישות שונות להתנהלות עם כסף, אך כולם יסכימו שחשוב לחסוך ככל האפשר בהוצאות השוטפות. אחת ההוצאות השוטפות המרכזיות שיש לכל משפחה הן באמצעי התקשורת השונים: אינטרנט, טלפונים סלולריים, טלוויזיה וגם טלפון קווי- כל אלה הוצאות קבועות שמשפחה ממוצעת משלמת בכל חודש.

 

איך חוסכים בהוצאות החודשיות?

כדי לחסוך בהוצאות האלה כדאי להיות מעודכנים במבצעים ובחידושים האחרונים בתחום. החברות השונות מציעות מסלולים שונים, אולם אחת הדרכים הטובות לחיסכון היא חבילת תקשורת כוללת שמאפשרת לרכז את ההוצאות מול חברה אחת. מבצעים בסלקום הם דוגמה מצוינת לאפשרות הזו.

 

איך מבצעים בסלקום יעזרו לכם לחסוך?

עד לא מזמן שוק הטלוויזיה בישראל נשלט על ידי הוט ויס בלבד, אולם בזמן האחרון החלו להציע חברות נוספות שירותי טלוויזיה. חברת סלקום מציעה את סלקום טיווי ומאפשרת לכם לחסוך בהוצאות החודשיות.

 

קוואטרו

אחד המסלולים המשתלמים של החברה הוא הקוואטרו, שכולל אינטרנט תשתית וספק במהירות גלישה של 40MB, קו טלפון ביתי ללא הגבלה, שלושה קווי סלולר עם 10G גלישה לכל אחד וטלוויזיה במסלול הכל כלול לעד חמישה מסכים. מסלול הטלוויזיה של סלקום כולל ספריית VOD עשירה, ערוצי עידן פלוס, ערוץ ONE HD, וחבילת ספורט של ערוץ הספורט.

 

טריפל

חבילה נוספת אותה תוכלו למצוא אם תחפשו מבצעים בסלקום היא טריפל, שכוללת טלוויזיה במסלול הכל כלול, אינטרנט תשתית וספק במהירות 40MB וקו טלפון ביתי ללא הגבלה. היתרון הגדול של החבילות הללו הוא האפשרות להתנהל מול חברה אחת, וכך לא תלכו לאיבוד בין שלל חשבונות התקשורת שלכם. בנוסף, ריכוז השירותים מול ספק אחד עשוי להוזיל את התשלום, אולם כדי לבדוק שזה אכן המצב עליכם לבצע השוואת מחירים.